Profexpert – The Construction Company

Metallkonstruktsioonide tootmine

Ehitustööstuses on metallkonstruktsioonide vaieldamatuks eeliseks usaldusväärsus, kergus, läbilaskmatus ning parandamise ja rekonstrueerimise lihtsus. Metallkonstruktsioonide tootmise tehas Profexpert tagab kõikide toodete, mille oleme valmistanud Teile ja Teie ärile, usaldusväärsuse.

Metallkonstruktsioonid on kõikidest tänapäeval toodetavatest kandevkonstruktsioonidest kõige kergemad. Me toodame konstruktsioone, mis toimetatakse otse paigalduskohta ja mis on, võrreldes klassikaliste materjalidega (telliskivi, tsement jm), püstitatavad suhteliselt lühikese aja jooksul. Kõik need tegevused välistavad käsitsitöö või viivad selle miinimumini, mis säästab nii aega kui vahendeid. Üheks metallkonstruktsioonide eeliseks on nende monteerimise kiirus ja seega ka objekti püstitamise kiirus.

Metallkonstruktsioonide tehas Eestis: töötame kõikide naabritega!

Meie metallkonstruktsioonide tehase 10-aastase tööaja jooksul oleme valmistanud tooteid üle 200 kõikvõimaliku erineva objekti tarbeks. Peamiselt on need olnud tööd Norras, Rootsis ja Soomes ning loomulikult ka Eestis. Lisaks on meil hea koostöökogemus ka Venemaa, Kasahstani, Slovakkia ja Saksamaaga.

100 tuhat tonni meie ettevõtte poolt toodetud metallkonstruktsioone asub täna nendes riikides! Me töötame ehitus- ja masinaehitusettevõtetega ning meil on alati hea meel nii püsiklientide kui ka uute tellijate üle. Eestis asuv metallkonstruktsioonide tehas pakub kvaliteetset kaupa mõistliku hinnaga.

Metallkonstruktsioonide tehas Euroopas: kaasaegne tööstusettevõte Tallinnas

Euroopa tööstus vajab täna nii nagu ei kunagi varem kõrge kvaliteediga metallkonstruktsioone. Suured ja keskmised ettevõtted varustavad EL-i ehitusobjekte kõrgeima kvaliteediga metallkonstruktsioonidega.

Ent me teame, et sageli tehakse tellimused ka Hiinas ja teistes riikides – kuna ehitus ja masinaehitus on Euroopas õitsengu etapis ning nõudlus kvaliteetsete toodete vastu on senisest suurem.

Metallkonstruktsioonide tehas Euroopas pakub efektiivseid tehnoloogiaid, kiirust ja mis väga oluline – tootmine asub EL-i territooriumil. Meie Tallinna tehas on pindalaga 1200 m² ja tagab suure tootluse!

Metallkonstruktsioonide tehas

  • Tehased üldpindalaga 1200 m² + 1700 m²
  • ISO ja EN sertifikaadid
  • Ehituskonstruktsioonid
  • Masinaehituskonstruktsioonid
  • Saagimine, puurimine
  • Keevitusprotsessid MIG/MAG, TIG, MMA
  • AISI keevitamine
  • Gaaslõikamine, plasmalõikamine
  • Faaside valmistamine ja lõikamine
  • Mehaaniline töötlemine, puhastamine/värvimine

Profexpert tehas #2

tehased

Profexpert tehas #1

tehased